dieta kwaśniewskiego opinie

Dieta Kwaśniewskiego

Doktor Jan Kwaśniewski kiedyś zaproponował swoją autorską dietę, która od tego czasu nosi nazwę dieta Kwaśniewskiego. Jest to zdecydowanie dieta optymalna, nisko węglowodanowa.

Na czym polega dieta Kwaśniewskiego?

Dieta, którą opracował lekarz opiera się głównie na jedzeniu tłustych produktów, a wykluczeniu z jadłospisu cukru i owoców. Czy dieta przynosi oczekiwane rezultaty? Warto sprawdzić samemu. Została ona stworzona na podstawie wielu przeprowadzonych badań z myślą o osobach zmagających się z różnego rodzaju chorobami. Dzięki swojemu doświadczeniu doktor opracował dietę, która ma na celu dostarczyć takiej porcji energii, która wystarczy na wyleczenie chorych narządów i tkanek, a przy okazji na zrzucenie zbędnych kilogramów. Do tej pory nie zanotowano przypadków w których dieta Kwaśniewskiego wyrządziłaby komukolwiek jakiekolwiek szkody, wręcz przeciwnie wiele razy można było zauważyć rezultaty podczas jej stosowania.

Co jeść na diecie Kwaśniewskiego

Podstawą jest spożywanie trzech posiłków dziennie składających się głównie z tłuszczy. Należy jeść przede wszystkim jajka i produkty mleczne (sery) ale co najważniejsze bez chleba. Pieczywa należy unikać. Dodatkowo trzeba jak najbardziej ograniczyć sól, cukier, a co za tym idzie słodycze, a także miód i tym podobne rzeczy. Generalnie produkty roślinnego pochodzenia nie powinny być w ogóle stosowane, by móc osiągnąć cel podczas stosowanie tejże diety. Ogromną jej wadą jest fakt, że ilość tłuszczów, które należy spożywać, zdecydowanie przekraczają wszelkie możliwe dzienne normy jakie zostały ustalone na skutek przeprowadzonych dotychczas badań.